Ucuz Elektrik Firmaları

Batı ülkeleri ile uyum noktasında yapılan yeni enerji düzenleme ile, elektrik kaynaklarının en verimli şekilde kullanılması, dağıtımda oluşan kayıpların engellenmesi, denetim ve yenileme gibi maliyetlerin devletten çıkarak özel teşebbüslere bırakılması gibi amaçlar doğrultusunda artık ucuz elektrik firmaları piyasaya giriş yapmaya başlamış halde. Düzenlemenin sonucu olarak gittikçe artan sayıda özel elektrik firmalarının piyasaya girmesiyle güçlenen rekabet ve daha kaliteli hizmet yarışı sonuçta toplumun birçok kesimi için avantaja dönüşecek. Aylık 150 liranın üzerinde elektrik tüketiminde bulunarak "serbest tüketici" konumuna yükselen tüketiciler, tüketimlerini belgeleyerek istedikleri firmadan alabilecekleri elektrik birim fiyat teklifi ile bu avantajlardan yararlanabilir hale gelecekler. Devletin kontrol ve denetimi altındaki bu şirketler ise aracı konumunda, müşterilerinin elektrik tüketim miktarlarını önceden tahmin ederek enerji piyasasına bildirecek ve buna göre uygun fiyatta elektrik satın alacaklar. Sonuçta kazan-kazan anlayışında ilerleyecek süreç hem üreticileri, hem dağıtıcıları, hem aracı firmaları, hem de son tüketicileri kazançlı çıkaracak.

Ucuz elektrik firmaları ileride çok daha yaygın hale gelecek. Özellikle öngörülen serbest tüketici gerekliliğinin hafifletilmesiyle de çok sayıda tüketici bu durumda yararlanabilecek.

 

Döviz Kurları

Alış Satış
USD 9.5793 9.6177
Euro 8.3656 8.4844

İnsan Kaynakları

Baz Enerji iş ve staj başvuruları e-posta, posta ve bireysel görüşme ile yapılabilir.
ik@bazenerji.com.tr

Bayi Girişi

İstatistikler

indirimlielektrik.com üzerinden yapılan
serbest tüketici başvurusu sayısı:
Dün 0 , Toplam 62370 Başvuru.

Enerji tüketiminiz yıllık 5.000 kwh'ın üzerindeyse, yani elektrik faturanız aylık ortalama 150 TL'den fazla geliyorsa siz de serbest tüketici olabilir, indirimli elektrikten devletin kontrolü ve desteğiyle yararlanabilirsiniz. Siz de indirimli elektrik kullanın ve kara geçin.