İndirimli Elektrik

Günümüzde kullandığınız elektriği daha ucuza mal ederek harcamak mümkün.

Şimdilerde yalnızca belli bir miktarın üzerinde elektrik faturası ödeyen kullanıcı için geçerli olan indirimli elektrik satın alabilme uygulaması kısa bir zaman sonra evlerinde elektrik kullanan tüm vatandaş için geçerli olacaktır.

İndirimli elektrik, kullanılmayan elektriğin toptan bir şekilde daha önceden alınmasından dolayı müşteriye normalde olan fiyatından daha uyguna satmayı içeren bir uygulamadır. Elektrik firmaları da gerek kendileri toptan alıma dahil olarak, gerek elektriği toptan alan bir firma ile anlaşarak elektriği belli oranlarda indirim yaparak satarlar.

Baz Enerji gibi köklü bir firmanın da içinde bulunduğu enerji dağıtım sektöründeki yeni uygulamalar tüketicinin daha özgür bir şekilde şirket seçmesinde etkili olmuştur.

Elektriğin devlet kontrolünde toptan ve daha ucuza alınması dolayısıyla size yansıtılması hiçbir kukuki sakınca içermemektedir.

İndirimli elektrik kullanmak isteyen elektrik kullanıcılarının yapması gereken tek şey aboneliğini değiştirmektir. Onun dışında alışkanlıklarında ve şimdiye kadar süregelen düzeninde herhangi bir değişiklik olmamaktadır.

Devlet kontrolünde ve tamamen yasal olan indirimli elektrik kullanma hakkı, Baz Enerji gibi deneyimli elektrik sağlayıcı firmalar tarafından sunulur ve daha düşük paralara mal olur.

İndirimli elektrik piyasasındaki bu serbest piyasa durumu ticarette yeni bir sektörün ve kuruluşun ortaya çıkmasına ve çeşitliliğin çoğalmasına aracı olmuş, insanlara seçme olanağı sunarak hakları olan bir alandan daha ucuza yararlanmaları için fırsat doğurmuştur.

 

Döviz Kurları

Alış Satış
USD 13.6571 13.7118
Euro 11.9529 12.1226

İnsan Kaynakları

Baz Enerji iş ve staj başvuruları e-posta, posta ve bireysel görüşme ile yapılabilir.
ik@bazenerji.com.tr

Bayi Girişi

İstatistikler

indirimlielektrik.com üzerinden yapılan
serbest tüketici başvurusu sayısı:
Dün 0 , Toplam 62370 Başvuru.

Enerji tüketiminiz yıllık 5.000 kwh'ın üzerindeyse, yani elektrik faturanız aylık ortalama 150 TL'den fazla geliyorsa siz de serbest tüketici olabilir, indirimli elektrikten devletin kontrolü ve desteğiyle yararlanabilirsiniz. Siz de indirimli elektrik kullanın ve kara geçin.