Hakkımızda

Baz Enerji

Yaklaşık 2001 yılından beri enerji sektöründe yavaş yavaş ve emin adımlarla ilerlemekte olan Baz Enerji birçok alanda varlığını ve kalitesini ispatlamıştır.

Elektriğin daha da kullanılır ve ucuza mal edilebilir bir enerji haline getirerek insanlara ulaştıran Baz Enerji doğayı ve doğanın devamlılığını da düşünerek bu konuda çalışmalar yapmış ender kuruluşlardandır.

Müşteriler için ağaç dikerek yaşadığımız çevreye saygısını ve sevgisini göstermiş olan Baz Enerji'de müşteri ihtiyaçları ve memnuniyeti en temel dikkate alınan unsurlardır. Bir defa kapısından geçen müşterisinin her zaman ve her konuda yararını düşünmüş ve bu doğrultuda öneriler tasarlayarak planlar yürütmüştür.

Büyük düşünen ve büyük planlar yapan şirket çalışanlarıyla demirden bir bütünlük sergileyen Baz Enerji, çoğu rakibini gölgede bırakarak sıçramalar yapmış ve müşteri portföyünü genişletmiştir. Türkiye'nin en tecrübeli ve güvenilir enerji firması haline gelmiş olan Baz Enerji genç ve dinamik kadrosuyla her zaman beğeni ve takdir toplayacak işlere imza atmış, çalıştığı müşterilere hiçbir zaman hiçbir konuda mahcup olmamıştır.

Enerji piyasasında adını önemli yerlere yazdırabilmiş olan Baz Enerji bünyesinde reklamcılık, marka danışmanlığı, marka patent tescili, alan adı barındırma ve sunum hizmetlerini kapsayan şirketler mevcuttur.

Güvenle ve gözünüz arkada kalmayarak çalışabileceğiniz kuruluşlarımızda bundan önce olduğu gibi bundan sonra da takdir toplayacak işlere imza atılacak, fark yaratılacaktır.

 

Döviz Kurları

Alış Satış
USD 13.6571 13.7118
Euro 11.9529 12.1226

İnsan Kaynakları

Baz Enerji iş ve staj başvuruları e-posta, posta ve bireysel görüşme ile yapılabilir.
ik@bazenerji.com.tr

Bayi Girişi

İstatistikler

indirimlielektrik.com üzerinden yapılan
serbest tüketici başvurusu sayısı:
Dün 0 , Toplam 62370 Başvuru.

Enerji tüketiminiz yıllık 5.000 kwh'ın üzerindeyse, yani elektrik faturanız aylık ortalama 150 TL'den fazla geliyorsa siz de serbest tüketici olabilir, indirimli elektrikten devletin kontrolü ve desteğiyle yararlanabilirsiniz. Siz de indirimli elektrik kullanın ve kara geçin.